Вінницьким самоврядцям розкажуть, як децентралізувались країни Вишеграду

В рамках роботи Академії спроможності громад буде проведено дводенні тренінги у Вінниці та молдавських Сороках
Depo.
2 серпня 2016 13:53
ФОТО: depo.ua
Вінницьким самоврядцям розкажуть, як децентралізувались країни Вишеграду
Вінницьким самоврядцям розкажуть, як децентралізувались країни Вишеграду

У Вінниці та Молдові працюватиме Академія спроможності громад. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Інформаційну Вінниччину". 

Тренери Академії відвідали країни Вишеграду: Польщу, Чехію, Словаччину та Угорщину, де ознайомились із тамтешніми успішними практиками розбудови громад. Тепер вони поділяться досвідом впровадження європейських реформ із самоврядцями України та Молдови.

За словами координатора проекту "Розбудова спроможності громад: досвід Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства" Андрія Кавунця, Академія спроможності громад буде відкрита у Вінниці, а також в місті Сороки (Республіка Молдова).

"Наступним етапом стане розповсюдження оголошень про навчальні модулі на сайтах партнерських організацій і прийом заявок від потенційних учасників. Конкурсною комісією будуть визначені найбільш популярні теми для навчальних модулів тривалістю два дні: два модулі у Вінниці для 30 учасників і 2 модулі в Сороках для 20-ти учасників", - сказав Кавунець.

Також, за його словами, заключним етапом реалізації проекту стане міжнародна форум-конференція, яка відбудеться в жовтні у Вінниці.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця