Вінницьким депутатам-кнопкодавам "випишуть" догану в газеті

"Порошенківців" Петра Струсевича та Олександра Крижанівського "застукали" на "кнопкодстві" при голосуванні за "земельні" питання
Depo.
10 березня 2016 18:45
ФОТО: depo.ua
Вінницьким депутатам-кнопкодавам "випишуть" догану в газеті
Вінницьким депутатам-кнопкодавам "випишуть" догану в газеті

Сьогодні, 10 березня, під час засідання постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Вінницької обласної ради депутати вирішили покарати колег-"кнопкодавів" повідомленням у ЗМІ, повідомляє Depo.Вінниця

Під час пленарного засідання четвертої сесії, яка відбулась 11 лютого, депутатів Петра Струсевича та Олександра Крижанівського заскочили "на гарячому". Обоє депутатів позапартійні, але входять до фракції партії "БПП "Солідарність". 

Під час засідання комісії її очільник "свободівець" Андрій Вигонюк показав відео, на якому видно, як депутати голосують за себе та за відсутніх депутатів. Мова йшла про 37-ме питання - вилучення ряду земельних ділянок з користування управління спільної комунальної власності територіальних громад області.

"Я перевіряв: на місці з якого голосував Струсевич, знаходилась картка Геннадія Вацака. Останній нібито проголосував "за", - розповів Вигонюк. 

Вінницьким депутатам-кнопкодавам "випишуть" догану в газеті  - фото 1

На фото: Петро Струсевич

При голосуванні за наступне, теж "земельне" питання, і за Вацака, і за Стурсевича "кнопкодавив" вже їхній колега - Крижанівський. На відео видно, як позаду депутата, його колега підказує, за кого ще треба натиснути кнопку. За словами Вигонюка, це голова фракції "БПП "Солідарність" Олександр Крученюк "контролює" процес. 

Вінницьким депутатам-кнопкодавам "випишуть" догану в газеті  - фото 2

На фото: Олександр Крижанівський 

  

Попередження депутатам-"кнопкодавам" розмістять у газеті обласної ради "Вінниччина" протягом десяти днів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця