Вінницьким АТОвцям прислали рідкісні ліки зі штату Алабама

Американське місто-побратим Бірмінгем (штат Алабама) вже вчетверте присилає вінничанам гуманітарну допомогу
Depo.
6 вересня 2016 10:09
ФОТО: depo.ua
Вінницьким АТОвцям прислали рідкісні ліки зі штату Алабама
Вінницьким АТОвцям прислали рідкісні ліки зі штату Алабама

Днями до Вінниці прибула гуманітарна допомога з американського міста-побратима – Бірмінгема (штат Алабама). Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Це десять коробок з медичними інструментами та виробами медпризначення. Серед іншого тут є кровоспинні матеріали, які є рідкісними в Україні. Також, серед гуманітарного вантажу – системи для переливання крові, катетери, перев’язочні матеріали, одноразові хірургічні інструменти, засоби для індивідуальної гігієни та багато іншого.

"Це дуже якісні препарати, які будуть у нагоді на Сході. Також тут є унікальні речі, які для України рідкісні. Наприклад, пластирі з кровоспинними ліками, що дуже важливо для збереження життя", – каже радник міського голови з міжнародних питань Ольга Парвадова.

Додамо, що восени 2014 року Вінницька міська рада направила усім своїм містам-побратимам листи з проханнями надати допомогу для вінницьких військових, поранених та постраждалих у зоні АТО. Першим відгукнувся саме Бірмінгем, і 26 листопада американське місто-побратим передав перший гуманітарний вантаж 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця