Вінницьким АТОвцям прислали рідкісні ліки зі штату Алабама

Американське місто-побратим Бірмінгем (штат Алабама) вже вчетверте присилає вінничанам гуманітарну допомогу
Вінницьким АТОвцям прислали рідкісні ліки зі штату Алабама
Вінницьким АТОвцям прислали рідкісні ліки зі штату Алабама

Днями до Вінниці прибула гуманітарна допомога з американського міста-побратима – Бірмінгема (штат Алабама). Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Це десять коробок з медичними інструментами та виробами медпризначення. Серед іншого тут є кровоспинні матеріали, які є рідкісними в Україні. Також, серед гуманітарного вантажу – системи для переливання крові, катетери, перев’язочні матеріали, одноразові хірургічні інструменти, засоби для індивідуальної гігієни та багато іншого.

"Це дуже якісні препарати, які будуть у нагоді на Сході. Також тут є унікальні речі, які для України рідкісні. Наприклад, пластирі з кровоспинними ліками, що дуже важливо для збереження життя", – каже радник міського голови з міжнародних питань Ольга Парвадова.

Додамо, що восени 2014 року Вінницька міська рада направила усім своїм містам-побратимам листи з проханнями надати допомогу для вінницьких військових, поранених та постраждалих у зоні АТО. Першим відгукнувся саме Бірмінгем, і 26 листопада американське місто-побратим передав перший гуманітарний вантаж 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця