Вінницьких підприємців лякають штрафом за неприбраний сніг

За правилами благоустрою, підприємці зобов’язані прибирати сніг та лід біля своїх закладів
Depo.
15 листопада 2016 16:52
ФОТО: depo.ua
Вінницьких підприємців лякають штрафом за неприбраний сніг
Вінницьких підприємців лякають штрафом за неприбраний сніг

Муніципальна поліція Вінниці нагадує підприємцям, що вони теж відповідальні за прибирання снігу в місті. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

За Правилами благоустрою території м. Вінниці, підприємці зобов’язані прибирати сніг та лід біля своїх закладів. Якщо вони ці правила не виконують, працівники Муніципальної поліції спочатку попереджають про необхідність дотримання правил, а якщо реакції немає, то складають протокол і штрафують – від 850 до 1700 грн.

На суб'єктів господарювання, що утримують або експлуатують вказані об'єкти, покладається обов’язок очищення від снігу і льоду території на відстані 20 метрів по периметру об’єкта та до проїзної частини вулиці. Очищення території навколо об’єктів повинно розпочинатися одразу після снігопаду. Під час ожеледиці відповідальні особи мають очищати та посипати тротуар і підхід до пішохідного переходу через дорогу, місць для зупинки громадського транспорту, спуски і підйоми. Під час танення снігу та льоду теж доведеться прибирати. Підприємці не повинні забувати і про очищення від льоду та бурульок покрівлі, карнизів та водостічних труб. 

Читайте також: Як заметіль валила дерева на Вінниччині

Більше новин Вінниці та області читайте на