ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьких пенсіонерів ділять на “жовтих” і “блакитних”

Влада вирішила "пересіяти" пільговиків
Depo.
21 травня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua
Вінницьких пенсіонерів  ділять на “жовтих” і “блакитних”
Вінницьких пенсіонерів ділять на “жовтих” і “блакитних”

З першого червня у вінницькому громадському транспорті відміняється безкоштовний проїзд, передає кореспондент Вінниця.depo.ua.

Щоб їздити безкоштовно потрібно оформити проїзний квиток. Зараз у міських центрах адміністративних послуг "Прозорий офіс" пенсіонерам видають тимчасові і постійні проїзні. Постійні жовтого кольору, а тимчасові - блакитного, їх видають інвалідам 2 та 3 груп.

"Вперше робимо ревізію всіх пільговиків, також будемо відсіювати пільговиків з інших районів. У Вінниці чимало людей, які прописані в інших районах, селах, а користуються благами обласного центру", пояснює керівник центру адміністративних послуг "Прозорий офіс" відділення Вишенка Олександр Кравець.

У Вишенському "Прозорому офісі" зареєстровано 17 тисяч пільговиків. Проїзні отримають 14 тисяч. Частина інвалідів 1 групи - лежачі. А для інвалідів, які потребують супроводу будуть на проїзному ставити відповідну помітку. Людина, яка їде разом з цим інвалідом, матиме право на безкоштовний проїзд. Але якщо їде без інваліда, то платитиме.