ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьких військових медиків понаднормово тримають в АТО

Військовим лікарям третьої хвилі мобілізації, як служать вже понад рік, надали короткотермінову відпустку, а про обіцяний “дембель” – “ані пари з вуст”
Depo.
23 серпня 2015 14:57
ФОТО: depo.ua
Вінницьких військових медиків понаднормово тримають в АТО
Вінницьких військових медиків понаднормово тримають в АТО

52-річного кардіолога з Калинівки Олександра Штельмаха в липні минулого року мобілізували до зони АТО, а демобілізовувати вчасно не збираються, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

Калинівчанин лікує поранених бійців на Луганщині, у 59-у військовому мобільному шпиталі. На фронт його забрали в рамках третьої хвилі мобілізації.

Демобілізувати Олександра Штельмаха і його колег-медиків мали ще 21 липня, але й досі цього не відбулося. Військовим лікарям лише надали короткотермінову відпустку, терміном на 10 діб. Під час неї Олександр Штельмах встиг не тільки побачитися з рідними, але й згадати своє улюблене хобі - шахи. Він став учасником відкритого міжобласного шахового турніру до Дня Незалежності, який цими днями відбувається у Вінниці.

"Чому мене і моїх колег не демобілізують, ми не знаємо і не розуміємо цього. Нам пообіцяли "дембель" після року служби, а тепер навіть його орієнтовні терміни невідомі. Можливо, нас відпустять із зони АТО 1 жовтня", - каже Depo.Вінниця Олександр Штельмах.

Як розповів Олександр Штельмах, йому неодноразово доводилося працювати в зоні бойових дій, під обстрілами. Тому калинівчанин вже отримав статус учасника АТО. 

"Хоча наш мобільний шпиталь - дещо відтягнутий від лінії фронту, все одно необхідно бути дуже обережним. Адже обстріл сепаратистів може початися в будь-яку мить, і тоді необхідно дуже швидко переміститися в укриття. Працювати важко ще й тому, що я основному лікую поранення, а не звичні для мене кардіологічні патології", - ділиться Олександр Штельмах.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця