Вінницьких чиновників за антинародну діяльність "преміювали" шинами

Антипремію "Шина року - 2015" вручили п'ятьом чиновникам Літинського району
Depo.
29 грудня 2015 16:53
ФОТО: depo.ua
Вінницьких чиновників за антинародну діяльність "преміювали" шинами
Вінницьких чиновників за антинародну діяльність "преміювали" шинами

Чиновників Літинського району Вінничини активісти нагородили антипреміями "Шина року - 2015", повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на gre4ka.info.

Ідею вручення премії запозичили у кіровоградських активістів, які вручають їх своїм чиновникам два роки поспіль.

"Ідея "Шини року" у громади Літинського району з'явилася кілька місяців тому. Ми знали про вручення кіровоградської премії і вирішили організувати подібне на Винничині", - розповідає активіст громадського товариства "Літинська козацька сотня ім. Якова Гальчевського" Євген Солодовник. 

Проте, на відміну від кіровоградців, які роздають чиновникам макети шин, вінницькі "переможці" премії отримали шини справжні. 

Цього року активісти нагородили антипремією таких лауреатів:

Літинського голову райдержадміністрації Ярослава Чернегу. За участь у погіршенні стану благоустрою у Літинському районні та нездатності захистити права громадян району.

Літинського селищного голову Анатолія Бичка. За "вагомий вклад" у забруднення навколишнього середовища, бездіяльність у поліпшенні екологічного стану селища та саботуванні процесу українізації. 

Сільського голову Селищанської сільської ради Михайла Бевза. За нехтування думки громади, приховуванні процесів діяльності та бездіяльності у питаннях поліпшення екологічного стану.

В.О. начальника відділу Держгеокадастру у Літинському районі Василя Франчука. За непрозору роботу та саботування процесу отримання земельних ділянок учасникам АТО Літинського району.

ФрилансераІвана Коваля. За багаторічну "працю" у розбудові та діяльності політичної партії регіонів та сприянні антинародному явищу "Антимайдан". Чоловік возив тітушок з району на "Антимайдан" і не був за це покараний.

Вінницьких чиновників за антинародну діяльність "преміювали" шинами   - фото 1

  

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця