ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі волонтери отримали відзнаки "За любов до України"

Вінницькі волонтери, які отримали нагороду від Української Православної Церкви, через інтернет дякують однодумцям та приймають вітання від друзів
Depo.
14 жовтня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua
Вінницькі волонтери отримали відзнаки "За любов до України"
Вінницькі волонтери отримали відзнаки "За любов до України"

Як повідомляє Depo.Вінниця, напередодні Дня захисника України вінницькі волонетри отримали медаль "За жертовність та любов до України", цією новиною Лариса Полулях та Андрій Сірак  поділилися в соціальній мережі Фейсбук.

Лариса згадала найбільш драматичні моменти історії свого волонтерства та подякувала благочинникам з усього світу за їх внесок.

"Мені вручили медаль. Не від держави. І хоч там моє ім’я, але… Україна, Бєларусь, Швейцарія, Нова Зеландія, Німеччина, Австрія, Італія, Іспанія, Сполучені Штати Америки, Південно-Африканська Республіка, Туреччина, Японія, Франція, Швеція, всі країни та континенти, за виключенням Арктики та Антарктики - це наша медаль. Господи, благослови Україну і українців! Рятуймо себе", - йдеться в повідомленні.

Вінницькі волонтери отримали відзнаки за любов до України - фото 2

Андрій подякував однодумцям за допомогу по-чоловічому стримано.

"Отримав відзнаку від УПЦ. Дякую за визнання нашої з друзями спільної роботи! Приємна нагорода до Дня Захисника", - зазначив волонтер у своєму повідомленні.

Більше новин про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.