ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі студенти розрадили бійців АТО солодощами

Студенти-активісти молодіжного волонтерського руху Вінниччини відвідали 30 бійців АТО, які наразі лікуються в обласному військовому госпіталі
Depo.
27 липня 2015 16:20
ФОТО: depo.ua
Вінницькі студенти розрадили бійців АТО солодощами
Вінницькі студенти розрадили бійців АТО солодощами

Учасники Молодіжного волонтерського центру передали 30 бійцям, які проходять лікування у Вінницькому військовому шпиталі воду, 10 ящиків цукерок, а також пакунки з речами першої необхідності та засобами гігієни, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на ilikenews.com.

За словами координатора Молодіжного волонтерського центру у Вінниці Дмитра Буравля, студенти та активісти двічі на місяць привозять до шпиталю різні речі та продукти, необхідні пораненим військовим.

За словами голови наглядово-координаційної ради громадських організацій та волонтерів при Вінницькому шпиталі Олени Верлан-Кульшенко, молодіжний волонтерський рух, який опікується потребами поранених бійців, ведеться досить активно. До нього долучаються студенти багатьох навчальних закладів - Вінницького національного медичного університету, Донецького національного університету, Вінницького національного аграрного університету, вінницького технологічного коледжу та інших.

Бійці подякували волонтерам за допомогу та написали на прапорі України свої побажання.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua