Вінницькі школярі відкрили музей пам’яті Героїв

Експонати до музею приносять рідні та близькі загиблих Героїв і волонтери
Depo.
23 листопада 2016 13:16
ФОТО: depo.ua

В 11-й вінницькій школі відкрили музей військово-патріотичного виховання "Пам'ять". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "5-й канал".

Експозицію музею присвятили випускникам, які загинули на сході України. Експонати до музею приносять рідні та близькі загиблих Героїв і волонтери. Волонтер Броніслав Олійник – один зі співавторів експозиції – не раз возив бійцям гостинці і листи від учнів цієї школи  і радо відгукнувся на прохання привезти з передової експонати.

У новоствореному музеї вже є сотня експонатів: гільзи, осколки снарядів, шоломи, упаковки сухпайки, прапор з підписами бійців, фронтовий щоденник бійця, лист, написаний захисником за місяць до загибелі.

"(Він) просить пробачення у матері, дідуся та бабусі за те, що пішов усупереч їхньої волі на фронт і завдав їм болю і страждань. (Написав), що це його обов'язок - захищати Україну, і він саме в тому місці, де він хоче бути і повинен бути зі своїми побратимами, боронячи незалежність", – розповідає про лист директор шкільного музею військово-патріотичного виховання "Пам'ять" Тетяна Лазарук.

"Це дуже важко, і саме оці наші заходи допомагають ще більше зрозуміти це і виховують в наших учнів патріотизм, відвагу і мужність", – каже учень 10 класу Вадим Андрусенко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах