ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі школярі піснями збирають гроші на ремонт будинку родини загиблого воїна

Дружина і донька Сергія Зулінського живуть під дірявим дахом
Depo.
26 травня 2015 11:37
ФОТО: depo.ua
Вінницькі школярі піснями збирають гроші на ремонт будинку родини загиблого воїна
Вінницькі школярі піснями збирають гроші на ремонт будинку родини загиблого воїна

Сьогодні о 11.30 біля башти на Європейській площі школярі третьої школи планують вдруге збирати гроші для родини Зулінських, передає кореспондент Вінниця.depo.ua.

"Ми 13 травня назбирали всього лише 800 гривень і вирішили влаштувати ще один або кілька концертів, бо цього дуже мало", - пояснює зступник директора з виховної роботи школи № 3 Леся Маповалюк.

Гроші родині потрібні, щоб відремонтувати дах приватного будинку в мікрорайоні Тяжилів. Тут проживає мати загиблого в АТО Сергія Зулінського з його дружиною та дочкою.

Вінниччанин Сегрій Зулінський загинув 20 січня в Донецькому аеропорту. 3 квітня тіло воїна поховали у Вінниці. До цього було майже три місяці марних пошуків та сподівань, що Сергій залишився живим та знаходиться у полоні.

Мобілізували його у травні минулого року, коли дружина була вагітна. Спочатку служив у Житомирі, а з листопада - в зоні АТО. Востаннє говорив з рідними по телефону 19 січня. Сказав, що їде в Донецький аеропорт. Зник 20 січня.
Свою донечку Злату бачив один раз, коли його відпустили з Житомира.

Вінницькі школярі піснями збирають гроші на ремонт будинку родині загиблого воїна - фото 2

"Ми вважали, що потрапив у полон. І у частині, і у військкоматі запевняли, що він у полоні. Але сподівання виявилися марними. 27 лютого полонені солдати вели розкопки біля аеропорту і впізнали тіло", крізь сльози розповідає мати дружини Сергія Ганна Батушняк.

29 березня родині подзвонили з Дніпропетровська, що в одного солдата з кишені дістали фото Злати. Мати Зулінського та його дружина Катерина упізнали у загиблому свого Сергія.

Катерина Зулінська зізнається, що згадувати це боляче. Вона залишилась вдовою у 24 роки.

Сьогодні Катерина отримує 860 гривень на дитину. Тільки завершила збирати документи, щоб отримувати пенсію по втраті годувальника. Добре, що мати працює, то разом якось зводять кінці з кінцями.

"Обласна влада виділила нам одноразову допомогу у розмірі 30 000 гривень. Місто обіцяло 100 000 гривень дати. Ми подали необхідні документи і дуже чекаємо цю допомогу", розповідає Катерина.