UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вінницькі школярі матимуть свій “бюджет участі”


Планується, що перші проекти школярі зможуть подати на конкурс цього року

Вінницькі школярі матимуть свій “бюджет…

Незабаром вінницькі школярі матимуть можливість отримувати фінансування з бюджету Вінницької міської об’єднаної територіальної громади  на реалізацію їхніх ідей. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Для цього учні мають написати проект та подати його на конкурс, який буде схожий на “Бюджет громадських ініціатив”, який уже кілька років поспіль проводиться у місті.

У конкурсі “Бюджет громадських ініціатив” можуть брати участь лиші ті вінничанини, які досягли 16-річного віку, а учні шкіл практично виключені з переліку осіб, які мають право подати проект або брати участь в голосуванні. Проте в інших країнах світу школи, шкільні округи і коледжі проводять заходи партиципаторного бюджету для залучення учнів, їх батьків, вчителів і адміністрації до прийняття рішень щодо можливості витратити частку шкільного бюджету. Тому вінницький міський голова Сергій Моргунов підтримав ідею організувати аналогічний конкурс у школах обласного центру і передбачити відповідні кошти в бюджеті.

До розробки умов конкурсу залучено й школярів. Робота над розробкою умов подачі проектів і визначення переможців розпочалася торік. Були проведені дослідження серед учнів вінницьких шкіл.  Їх результати були обговорені на робочий зустрічі, у якій брали  участь представники департаментів освіти, правової політики та якості міської ради, громадських організацій та учні шкіл.

Планується, що перші проекти школярі зможуть подати на конкурс цього року. Узгоджуються деталі всіх умов і правил.

Нагадаємо, у Вінниці поділили сім мільйонів на проекти "Бюджету громадських ініціатив".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme