Вінницькі школи не вийшли з карантину

На навчання діти вийдуть вже після зимових канікул
Depo.
23 грудня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua
Вінницькі школи не вийшли з карантину
Вінницькі школи не вийшли з карантину

У школах Вінниці карантин триватиме ще тиждень, тобто до кінця календарного року. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Під час засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій і техногенно-екологічної безпеки, яке відбулося сьогодні, 23 грудня,  було визначено необхідність подовження карантинних заходів, оскільки епідемічна ситуація залишається досить складною. Зокрема почастішали випадки ускладнень у вигляді пневмонії.

За поточний тиждень за медичною допомогою з приводу респіраторних захворювань звернулись 5579 вінничан, з яких діти складають 66,4% (що майже на 10% менше попередніх показників). Протягом тижня в лікувально-профілактичні заклади міста госпіталізовано 232 особи з ознаками гострих респіраторних інфекцій, з них - 184 дитини.

Лікарі переконані, що зменшення питомої ваги дітей в структурі хворих на ГРВІ є результатом призупинення навчання у школах і свідчить про ефективність цих заходів. На навчання діти вийдуть вже після зимових канікул. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах