Вінницькі шашкісти “пройшли в дамки” на чемпіонаті світу в Болгарії

Майстер спорту Денис Шкатула знову став найкращим на планеті, а 8-річний Лев Леонтьєв виборов “бронзу”

Вінницькі шашкісти “пройшли в дамки” на…

В Болгарії триває молодіжний чемпіонат світу зі 64-клітинкових шашок, повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

В змаганнях переважно беруть участь спортсмени з країн колишнього СРСР - Росії, України, Литви, Латвії, Білорусі. Молдови тощо. Адже в Західній Європі та на інших континентах в основному грають не в російські, а міжнародні шашки - 100-клітинкові.

Вже відбулися два з трьох запланованих турнірів. Вінничанин Денис Шкатула знову, як і торік, став чемпіоном світу з бліцу в найпрестижнішій категорії - серед молоді до 23 років. Він є майстром спорту України, вихованцем провідного тренера МДЮСШ № 6 Вінниці Дмитра Мариненка.

"Цей результат можна назвати видатним успіхом вінницької шашкової школи. Наші спортсмени вкотре підтвердили, що вони є не тільки найкращими в Україні, а й лідерами в світі", - прокоментував Depo.Вінниця директор МДЮСШ № 6 Вінниці Микола Боднар.

Також вінничани вибороли медалі в чемпіонатах світу зі швидкої гри. Денис Шкатула на цей раз став віце-чемпіоном, а Лев Леонтьєв - бронзовим призером в змаганні 8-річних. На жаль, ще одній вінничанці Полині Китайчук не вистачило маленького кроку до медалі - в категорії "юні надії" серед дівчат вона виборола четверте місце.

Вінничани цими днями змагаються ще на чемпіонаті світу з класичних шашок. За словами тренера МДЮСШ № 6 Миколи Леонова, на ньому наші спортсмени знову мають гарні шанси на медалі, а Денис Шкатула - навіть на золоту.