Вінницькі поліцейські показали в центрі міста свій арсенал

Біля вінницької Вежі можна побачити обладнання та вибухові матеріали з якими доводиться працювати вибухотехнікам як в зоні АТО, так і на мирних територіях
Depo.
4 серпня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua
Вінницькі поліцейські показали в центрі міста свій арсенал
Вінницькі поліцейські показали в центрі міста свій арсенал

Сьогодні, 4 серпня, з нагоди першої річниці створення Нацполіції, у Вінниці розгорнуто виставку спецпідрозділів. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

"Це невеличка колекція вибухових матеріалів та обладнання з якими нам доводиться працювати. Зокрема протипіхотні міни, які не дивлячись на те, що заборонені, однак використовуються ворогами в зоні АТО. Протитанкові міни - фугасна міна застосовується для броньованої техніки, мінометні міни, на сьогодні дуже часто використовуються на передовій. Також представлені гранати різного калібру оборонної і наступальної дії. Також вінничани можуть побачити робот-маніпулятор, який призначений для дистанційного перевезення вибухонебезпечного об’єкту в безпечне місце", - розповідає старший інспектор-вибухотехнік вибухотехнічного відділу ГУНП у Вінницькій області Ігор Підлісний.

Підрозділ особливого призначення презентував різноманітну зброю, державна служба охорони - засоби охоронного призначення. Патрульна поліція експонує службовий автомобіль, спецзасоби: палку резинову, кайданки, газовий балончик терен , бронежилет, вогнепальну зброю. До того ж кожен бажаючий міг посидіти у поліцейському "Пріосі" та одягти бронижилет.

Крім виставки правоохоронці влаштували показові виступи службових собак. Свої навички презентували Лорд та Гільза .

"Лорд , це службова собака із пошуку вибухових речовин і зброї, йому 7,5 років, він двічі був у зоні АТО, був задіяний на "Євро 2012". До того ж  завжди зустрічає перших осіб держави, якщо вони приїздять в область. Всі масові заходи Лорд із вибухотехніками працює разом ", - розповів інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин і зброї молодший лейтенант Іван Козинятко.

Також він розповів про Гільзу.

"Трирічна собака на прізвисько Гільза працює "по сліду" коли скоються злочини", - каже молодший лейтенант.

Вінницькі поліцейські показали в центрі міста свій арсенал - фото 1

Вінницькі поліцейські привезли в центр Вінниці свій арсенал - фото 1

Вінницькі поліцейські привезли в центр Вінниці свій арсенал - фото 2

Вінницькі поліцейські привезли в центр Вінниці свій арсенал - фото 3

Вінницькі поліцейські привезли в центр Вінниці свій арсенал - фото 4

Вінницькі поліцейські привезли в центр Вінниці свій арсенал - фото 5

Вінницькі поліцейські привезли в центр Вінниці свій арсенал - фото 6

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця