Вінницькі поліцейські навіть не намагались списувати на тестуванні

Найкращий результат атестаційного тестування співробітників обласного управління Нацполіції - 110 балів зі 120, а найгірший - 24
Depo.
9 серпня 2016 09:10
ФОТО: depo.ua
Вінницькі поліцейські навіть не намагались списувати на тестуванні
Вінницькі поліцейські навіть не намагались списувати на тестуванні

Сьогодні, 9 серпня, у вінницьких поліцейських останній день атестаційного тестування. Як повідомив кореспонденту Depo.Вінниця громадський спостерігач Анатолій Кінзерський, його складатимуть понад 40 правоохоронців, які на минулому тижні були у відряженнях.

"Списувати учасники тестування навіть не намагалися. Інколи перешіптувалися між собою, але ми тут же робили їм зауваження", - каже Кінзерський.

За його словами, тести показали, що деякі поліцейські не лише не володіють базовими теоретичними знаннями, а й не мають здібностей до аналітичного мислення.

"Були такі, які перший блок питань на логіку і загальні питання складали на 8 балів, а на знання законодавства - на 16 балів. Були слідчі, які у блоці питань із законодавства отримували менше 30 балів. Оперативні працівники, які отримували 20 балів", - розповів активіст. 

Уже в середу, 10 серпня, у поліцейських, які склали тести, розпочинається новий етап атестації – співбесіди. Попередньо протягом дня їх проходитиме 50 осіб.

"Вважаю, що ті хто не набрав на тестах 60 балів, взагалі мають бути не до пущені до співбесід. Адже якщо вони закони не знають до цього часу, то вони не хочуть їх знати. Таким головне, що начальник скаже", - наголосив Анатолій Кінзерський.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця