Вінницькі підприємці допомогли вивести за кордон 2,5 мільойни доларів

Фіскальна служба викрила схему незаконного виведення на Кіпр мільйонних активів
Depo.
29 січня 2016 17:19
ФОТО: depo.ua
Вінницькі підприємці допомогли вивести за кордон 2,5 мільойни доларів
Вінницькі підприємці допомогли вивести за кордон 2,5 мільойни доларів

Дві вінницькі фірми стали частиною схеми столичних бізнесменів, яку ті створили для виведення за кордон мільйонних статків, повідомляє Depo.Вінницця з посиланням на real-vin.

Кошти київські бізнесмени отримали від продажу великого майнового комплексу. 2,6 мільйони доларів - більше 30 мільйонів гривень - їм вдалось вивести на Кіпр без сплати податків. 

У даній схемі брали участь чотири різні фірми. Перша і основна - це київська компанія, яка продала нерухомість. Далі одна з вінницьких фірм виписала киянам податкову накладну на продаж пшениці точно на таку ж суму. При цьому, при перевірці з'ясувалось, що ні вирощуванням, ні покупкою зернових вона ніколи не займалася.

Але гроші за товар дана компанія отримала і в той же день перерахувала їх іншій вінницькій фірмі. Та у свою чергу всю суму перевела кіпріотам в якості передоплати за зернозбиральні комбайни. Цікаво, що кіпрська фірма, "випадково" виявилася засновником київської компанії, з якої почався весь ланцюжок. 

Вінницькі податківці порушили кримінальні справи проти засновників місцевих фірм. Столичною компанією займаються київські податківці.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця