Вінницькі меломани готуються слухати великий джаз

На міжнародний фестиваль приїдуть відомі джазмени з 9 країн світу
Depo.
7 вересня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Вінницькі меломани готуються слухати великий джаз
Вінницькі меломани готуються слухати великий джаз

З п'ятниці по неділю, 23-25 вересня, у Вінниці відбудеться міжнародний фестиваль "Vinnytsia jazzfest – 2016". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

Протягом трьох днів у концертній залі "ВІНТЕРА" гратимуть відомі музиканти з Люксембургу, Литви, Австрії, Німеччини, Швейцарії, Італії, США, Грузії та України.

Ювілейний фестиваль "Vinnytsia jazzfest – 2016" розпочнеться у п'ятницю, 23 вересня, о 18:00 проектом "Вінницьке джазове перехрестя". Відкриватиме фестиваль академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії програмою "Золоті сторінки джазу".

Другий концерт розпочнеться о 21:00 проектом "Співанки" Ігоря Закуса (Україна). У другому відділенні вечірнього концерту буде презентовано авторський проект Макса Гладецького та Юрія Шепети (Україна).

У суботу, 24 вересня, о 16:00 третій концерт фестивалю розпочнеться виступом групи "Fusion Corporation" (Грузія). До складу групи входить 15-річний вундеркінд - ударник Гіоргі Капанадзе.

 Четвертий концерт фестивалю розпочнеться цього ж дня о 18:00. У його програмі – виступи музикантів з Литви та Італії. Зокрема у другому відділенні італійське тріо на чолі з басистом і композитором Нікколо Фараччі презентує свій останній альбом "It Came To Broadcast the Yucatan".

На п'ятому концерті, який стартує у суботу, 24 вересня, о 21:00, виступлять відомі в світі, але нові для українського глядача музиканти Дерек Браун (США) і тріо Клеменса Орса (Німеччина-Швейцарія).

На 25 вересня заплановано справжній парад зірок світового джазу. О 16:00 – прем'єрний виступ проекту Корпорація Джеффа Герра – джазового тріо з Люксембургу. О 18:00 розпочнеться виступ Вадима Неселовського – українця за походженням, якого називають справжнім генієм імпровізації, "Шопеном на джазовому роялі". Після нього виступить дует "Brassology" (США – Німеччина).

Додамо, що за всі фестивальні роки у міжнародних днях джазу у Вінниці брали участь музиканти з 39 країн світу, а їхні концерти відвідали 98 тисяч глядачів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця