Вінницькі лежачі хворі зможуть отримувати адміністративні послуги вдома

В "Прозорих офісах" з'являться посади мобільних адміністраторів
Depo.
11 листопада 2016 12:45
ФОТО: depo.ua
Вінницькі лежачі хворі зможуть отримувати адміністративні послуги вдома
Вінницькі лежачі хворі зможуть отримувати адміністративні послуги вдома

З початку наступного року в центрах надання адмінпослуг "Прозорий офіс" Вінницької міськради з'являться посади мобільних адміністраторів, які будуть надавати послуги лежачим хворим удома. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Голос України".

"Отримання адмінпослуг передбачає обов'язкове звернення людини, яка хоче вирішити те чи інше питання, з пред'явленням паспорта. А якщо це літня людина, якій важко пересуватися чи вона прикута до ліжка? У таких випадках потрібно оформити довіреність на того, хто зі своїм паспортом та документом, засвідченим нотаріально, отримає право на вирішення проблеми в Центрі надання адмінпослуг. Але оформлення довіреності коштує чимало — нотаріуси беруть за такий документ 400-500 гривень", - говорить директор департаменту адміністративних послуг міської ради Ірина Копчук.

Вінницькі чиновники вирішили допомогти таким людям отримувати послуги без матеріальних витрат і ввести посади мобільних адміністраторів. Оплата за виїзд мобільного адміністратора на будинок не передбачена. 

Читайте також: Функції МРЕВ передали "Прозорому офісу", що на Брацлавській

Більше новин Вінниці та області