Вінницькі копи створили віртуальне бюро знахідок

Патрульні давно повертали вінничанам загублені речі через "Фейсбук", а тепер вирішили "узаконити" свою послугу
Depo.
25 жовтня 2016 09:23
ФОТО: depo.ua
Вінницькі копи створили віртуальне бюро знахідок
Вінницькі копи створили віртуальне бюро знахідок

Віртуальне "Бюро знахідок патрульної поліції" почало діяти у Віннниці. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

"Бюро знахідок патрульної поліції" - це окрема сторінка у "Фейсбуці", на якій місцеві копи повідомлятимуть про знахідки, аби швидше знаходити власників втрачених речей.

"Це просто сторінка, яку веде прес-служба. До патрульних звертаються громадяни, які знайшли певні речі чи документи. Ми цю інформацію висвітлюємо у фейсбуці, просимо людей щоб робили репости, щоб таким чином як найшвидше повернути загублені речі їх власникам",- розповідає прес-секретар управління патрульної поліції м Вінниці Тетяна Фіщук.

Де-юре бюро діє кілька днів, однак де-факто вінничани уже давно могли знайти загублені речі через патрульних.

"Були знахідки ще до того, як ми створили "бюро". Зазвичай знаходимо документи або посвідчення водія, або паспорт - закордонний чи громадянина України, документи на транспортний засіб. Двічі знаходили сумки: одну – жіночу, іншу – чоловічу. До того ж, коли у Вінниці дощ, то ми майже постійно знаходимо номерні знаки", - каже Фіщук.

За її словами, до цього патрульні уже намагалися повертати загублені речі через соцмережі, однак для прискорення цього процесу вирішили створити бюро знахідок.

"До цього ми намагалися знайти власників загублених речей соціальних мережах, якщо в сумці був документ з даними. Наприклад, один раз за інформацією про місце роботи знайшли вінничанку, щоправда, вона досі не з’явилася за своєю сумкою. Коли нам принесли паспорт, знайшли його власника через дружину у соціальних мережах: він прийшов і забрав свій документ. Майже всі водії забрали загублені номерні знаки. Оскільки і патрульні знаходять такі речі, і люди просто на вулиці підходять до патрульних і повідомляють про знахідки, ми і вирішили створити бюро",- наголошує прес-секретар.

Усі загублені речі чекатимуть своїх господарів в управлінні патрульної поліції Вінниці, що на Ботанічній, 24. За слова Тетяни Фіщук, за зберігання знахідок вінничанам не доведеться нічого платити, як це робиться у столичних бюро. Термін перебування загублених речей у патрульних також необмежений і їх не передаватимуть на утилізацію, якщо по них ніхто з’явився.

 

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах