ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі комунальники вчаться бути стратегами

Керівники комунальних підприємств Вінниці навчалися стратегічному плануванню
Depo.
12 серпня 2015 16:25
ФОТО: depo.ua
Вінницькі комунальники вчаться бути стратегами
Вінницькі комунальники вчаться бути стратегами

Руху підприємців "Я для моєї громади" організував та провів для вінницьких комунальників тренінг із стратегічного планування, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на сторінку Руху у мережі Фейсбук.

За словами керівника Руху Тетяни Валуйської, комунальні підприємства міста отримали від керівництва Вінниці завдання перетворитися із дотаційних на конкурентноздатні та перейти на госпрозрахунок. Роботу в даному напрямку розпочато із занять зі стратегічного планування, які було організовано для керівників підприємств, їхніх заступників та головних бухгалтерів. Крім теоретичної частини, тобто лекцій фахівців на теми стратегічного планування та європейського досвіду у цьому плані, була і практична, тобто безпосереднє навчання правилам розробки стратегії. За основу було взято стратегію "Вінниця-2020", частиною якої і мають стати стратегічні плани підприємств.

Комунальні підприємства переходять до нових умов роботи, ситуація для них незвична та болісна, і тому бізнес має прийти на допомогу, підставити своє плече, адже усі ми працюємо на благо громади, - зазначила Тетяна Валуйська.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця