ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі комунальники розробили "розумний" світлофор

Нині інноваційне обладнання використовується в режимі експерименту на перехресті вулиць Магістратська (колишня Першотравнева) та Лесі Українки
Depo.
10 червня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
Вінницькі комунальники розробили "розумний" світлофор
Вінницькі комунальники розробили "розумний" світлофор

Комунальне підприємство "Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху" розробила інноваційну табличку з зеленою стрілкою, яка надаватиме водіям дозвільний сигнал тільки тоді, коли для пішоходів горітиме сигнал "стояти". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу міської ради.  

Для підвищення пропускної спроможності перехресть на світлофорах застосовуються таблички зі стрілкою зеленого кольору. Однак, можуть виникати проблемні ситуації, коли люди раптово виходять з-за транспорту, який очікує зеленого сигналу, на смугу руху, з якої здійснюється поворот праворуч.

"Щоб унеможливити такі ситуації ми запропонували зробити керованою табличку зі стрілкою зеленого кольору. Тобто вона має надавати дозвільний сигнал водіям, виключно в ті періоди, коли для пішоходів буде горіти червоний сигнал. Підключення керованої таблички здійснюється безпосередньо від червоного сигналу пішохідного світлофора", – каже начальник підприємства Іван Юрченко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця