Вінницькі комунальники підвищують тарифи на утримання будинків

Комунальники з ТОВ "ЖЕО", що обслуговує значну частину багатоквартирних будинків у Вінниці, анонсували підняття тарифів на свої послуги
Depo.
25 серпня 2016 12:59
ФОТО: depo.ua
Вінницькі комунальники підвищують тарифи на утримання будинків
Вінницькі комунальники підвищують тарифи на утримання будинків

У Вінниці для 710 багатоквартирних будинків буде піднято плату за утримання. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Житлово-Експлуатаційного Об'єднання.

На підприємстві повідомляють, що необхідність перегляду тарифів спричинило значне зростання собівартості надання послуг з утримання будинків. 

"Так, лише вартість електроенергії, яка є складовою тарифу (освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів) зросла в 3,5 разів. Крім того, відбувся ріст мінімальної заробітної плати, збільшення вартості матеріалів - індекс інфляції лише за 2015 рік склав 143,3%, а за період з квітня 2012 року по липень 2016 року - 187%; збільшення вартості послуг сторонніх організацій, тощо.", - йдеться в повідомленні комунальників.

Перелік будинків, мешканці яких будуть змушені платити більше за обслуговування будинків, можна переглянути за посиланням

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця