Вінницькі історики створять сучасний медіа-архів

У новому Центрі зберігатимуться фото, відео, аудіо матеріали, переглянути які зможе кожен охочий
Depo.
26 січня 2016 18:32
ФОТО: depo.ua
Вінницькі історики створять сучасний медіа-архів
Вінницькі історики створять сучасний медіа-архів

Сьогодні, 26 січня, дві вінницькі організації - краєзнавче товариство "Поділля" та "Спільнота "Історія Вінниці" - об'єдналися в одну - "Вінницьке історичне товариство", повідомляє Depo.Вінниця

Керівники організцій Юрій Легун та Олексндр Федоришен підписали відповідну угоду, приурочивши її до Дня Соборності України, який святкувався 22 січня. Нова організація має стати майданчиком для усіх, хто цікавиться історією Вінниччини: істориків, краєзнавців, колекцінонерів та пересічних вінничан. 

Також в новоствореному товаристві планують спільно працювати над дослідженням історії міста та області, видавати наукові праці, приділяти увагу пам'яткам архітектури та реалізовувати нові проекти. Одним з таких має стати Центр візуальної історії. 

"Ми хотіли б створити повноцінний медіа-архів з фото, відео, аудіо матеріалами та спогадами очевидців певних подій. Зараз міркуємо над тим, в якому форматі він може існувати - у вигляді сайту, чи це буде приміщення, куди люди зможуть прийти і переглянути матеріали", - розповів керівник громадської організації "Спільнота Вінниччини" Олександр Федоришен. 

Краєзнавче товариство "Поділля" існувало з 80-х років минулого століття. За словами його керівника Юрія Легуна, прийшов час ставати сучаснішими та виходити на більш широку аудиторію. "Спільнота "Історія Вінниці" виникла у 2011 в соцмережах, де стала популярною серед користувачів. 

За словами керівників, їхні організації припиняти своє існування повністю не будуть. Адже, наприклад, на сторінку "Історія Вінниці" в соцмережах підписано чимало людей і немає сенсу втрачати таку аудиторію. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця