ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відомий фотограф постібався з вінницьких фотоательє

Український фотограф, роботи якого публікувались у Vogue, Esquire, Forbes, ELLE, Marie Claire, Viva, подорожує Україною та у кожному місті фотографується в місцевих фотоательє
Depo.
14 липня 2015 08:20
ФОТО: depo.ua
Відомий фотограф постібався з вінницьких фотоательє
Відомий фотограф постібався з вінницьких фотоательє

Відомий український фотограф Роман Пашковський започаткував серію фотографій зроблених у провінційних фотоательє міст України, повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на zotov-news.com. Свої роботи фотограф розміщує на сайті Birginflight.

Особливість фотографій Романа Пашковського із серії провінційних ательє у тому, що сам автор використовує реманент місцевих фотографів і таким чином передає їх колорит. Приміряючи на себе різні образи, відомий профі ніби жартує і розважається, показує що у цих "забутих клієнтом куточках" досить весело можна провести час.

За словами Романа Пашковського, фотографи в провінційних ательє використовують стару класичну техніку і підходять до роботи традиційно. Для місцевих фотографів з ательє не має значення у що одягнений клієнт і хто він - до усіх один, роками напрацьований підхід. Зазвичай зйомка у кожному ательє триває 15 хв. Пози одні і ті ж. Як тільки, на думку фотографа, вдалий кадр зроблено, зйомка завершується.

З фотоательє Вінниці відомий фотограф опублікував 4 фото:

Вінницькі фотоательє увійдуть в серію фотографій відомого профі - фото 1

Вінницькі фотоательє увійдуть в серію фотографій відомого профі - фото 2

Вінницькі фотоательє увійдуть в серію фотографій відомого профі - фото 3

Вінницькі фотоательє увійдуть в серію фотографій відомого профі - фото 4

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua