Вінницькі фіскали перевіряють "своїх"

З початку року проведено 65 службових перевірок
Вінницькі фіскали перевіряють "своїх"
Вінницькі фіскали перевіряють "своїх"

Державна фіскальна служба на Вінниччині цього року провела 65 службових перевірок відносно своїх працівників. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Майже кожна п’ята перевірка проводилася після звернень фізичних та юридичних осіб. За результатами перевірки 11 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, до 22 – вжито заходів дисциплінарного впливу.

До правоохоронних органів передано матеріали 13 службових перевірок. Як наслідок, в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 12 кримінальних проваджень. Трьом службовим особам територіальних органів ДФС оголошено про підозру, обвинувальні акти передано до суду.

Щодо службових осіб територіальних підрозділів ДФС складено 2 адміністративні протоколи про адмінправопорушення, пов’язані з корупцією.

Усім небайдужим громадянам нагадують, що в управління внутрішньої безпеки фіскальної службть працює цілодобова лінія телефону "довіри": (0432) 660205. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах