Вінницькі фіскали перевіряють "своїх"

З початку року проведено 65 службових перевірок
Depo.
28 листопада 2016 18:33
ФОТО: depo.ua
Вінницькі фіскали перевіряють "своїх"
Вінницькі фіскали перевіряють "своїх"

Державна фіскальна служба на Вінниччині цього року провела 65 службових перевірок відносно своїх працівників. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області.

Майже кожна п’ята перевірка проводилася після звернень фізичних та юридичних осіб. За результатами перевірки 11 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, до 22 – вжито заходів дисциплінарного впливу.

До правоохоронних органів передано матеріали 13 службових перевірок. Як наслідок, в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 12 кримінальних проваджень. Трьом службовим особам територіальних органів ДФС оголошено про підозру, обвинувальні акти передано до суду.

Щодо службових осіб територіальних підрозділів ДФС складено 2 адміністративні протоколи про адмінправопорушення, пов’язані з корупцією.

Усім небайдужим громадянам нагадують, що в управління внутрішньої безпеки фіскальної службть працює цілодобова лінія телефону "довіри": (0432) 660205. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах