Вінницькі друзі Кузьми відзначили його день народження в гостях у Добряка

Вінничани, що знали та любили музиканта, згадували історії з життя Кузьми та слухали його пісні
Depo.
18 серпня 2016 15:43
ФОТО: depo.ua
Вінницькі друзі Кузьми відзначили його день народження в гостях у Добряка
Вінницькі друзі Кузьми відзначили його день народження в гостях у Добряка

Головний герой відеокліпу гурту "Скрябін" на пісню "Добряк", а також друг Андрія Кузьменка, Андрій Марцинковський зібрав усіх, хто знав музиканта на вечір пам'яті приурочений 48-річчю Кузьми.

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Другий рік поспіль, 17 серпня, в день народження улюбленого мільйонами українців Кузьми, його близькі товариші з Вінниці збираються за однією і тією ж адресою по вулиці Блока. Тихо, без зайвого пафосу та галасу, згадують Андрія Кузьменка та слухають його пісні.

Вінницькі друзі Кузьми відзначили його день народження в гостях у Добряка - фото 1

Андрій Марцинковський розповідає, як сталось, що кліп про Добряка, який хотів змінити світ, музиканти "Скрябіна" зняли прямо тут, на подвір'ї його офісу.

"Мав бути міжнародний фестиваль Woodstock. Десь за два тижні Кузьма зателефонував і сказав, що хоче зняти кліп. Є пісня про мене і він бачить у кліпі саме мене. Він розказав про що пісня, я пообіцяв подумати в яких місцях я би то робив, а він мав сказати своє вирішальне слово. Приїжджаємо на Woodstock, він видався не дуже, й тоді Андрій каже: "Значить будемо знімати кліп", - згадує Андрій Марцинковський.

Одразу поїхали в офіс компанії "Арт-Меню" на Блока, директором якої є Андрій Марцинковський, аби обговорити сценарій та обрати місце для кліпу. Однак побачивши двір, Кузьма захотів знімати кліп саме тут.

"Він відразу сказав, що нікуди ми вже не йдемо, тут буде кліп зніматися, прямо на подвір'ї, де собаки, коти. Команда, яка знімала кліп повністю наша - вінницька. Знімали трьома камерами. Зранку почали знімати, на вечір все закінчили", - каже вінничанин.

Вінницькі друзі Кузьми відзначили його день народження в гостях у Добряка - фото 2

Розповідаючи про Кузьму Андрій Марцинковський називає його "людиною короткої дистанції". Каже, що з ним було просто спілкуватись, він не мав і натяку на "зіркову хворобу", завжди був веселим та "підірваним". 

"Вже за 10 хвилин після знайомства ти наче знаєш його купу років. Кузьма був людиною дуже короткої дистанції і швидкої дії. Можливо б наші артисти були б більш успішними, я так думаю, якби вони були трохи ближчими до людей. А Андрюха був до людей дуже близько. Даєш йому сценарій, він каже: "Треба, щоб я це зробив? Ок, тільки я зроблю це по-своєму і все", - каже вінницький Добряк.

Він зізнається, що у спілкуванні з Кузьмою отримував шалений енергетичний заряд і переймав його темп життя. Швидко реагувати на події, зізнається Андрій Марцинковський, навчив його саме Кузьма.

"Що він мене навчив? - Швидко реагувати, рухатися дуже швидко. Весь заряд, який він випромінював, я мабуть перехопив, бо такий самий, незважаючи, що вже мені не 10 років, а трохи більше", - сміється вінничанин. 

Він вмикає на проекторі підбірку кліпів "Скрябіна" і продовжує говорити про свого друга. Кожен в цій маленькій вінницькій компанії має власні спогади про Кузьму. І всі ці спогади переповнені легкістю, веселощами та оптимізмом. Адже там, де був Кузьма, по-іншому не бувало...

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця