Вінницькі депутати закликають Раду внести зміни до "закону Савченко"

Своє звернення депутати аргументували тим, що до обласної ради масово надходять скарги вінничан, щодо наслідків дії цього закону
Depo.
22 вересня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
Вінницькі депутати закликають Раду внести зміни до "закону Савченко"
Вінницькі депутати закликають Раду внести зміни до "закону Савченко"

Сьогодні, 22 вересня, під час сесії депутати Вінницької облради прийняли звернення до Верховної Ради України, з проханням внести зміни до так званого "закону Савченко". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Вінницька обласна рада просить парламентарів виключити з-під дії "закону Савченко" злочинців, які вчиняли особливо тяжкі злочини.

"Вивчивши практику перерахування судами строку покарання у строк ув’язнення, депутати обласної ради прийшли до висновку, що дія даного закону призводить до передчасного виходу з місць позбавлення волі злочинців, які вчинили особливо тяжкі злочини проти життя та здоров'я людей. Це в подальшому може призвести до погіршення криміногенної ситуації як в нашій області, так і в Україні вцілому", - йдеться у зверненні.

Водночас, звітуючи перед депутатами облради т.в.о начальника ГУ НП у Вінницькій області Юрій Педос повідомив, що на Вінниччині за "законом Савченко" із взязниць звільнено 348 засуджених, 25 з яких уже вчинили злочини повторно.

Довідково: 23 грудня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №3413, співавтором якого є Надія Савченко. Відповідно до закону, 1 день, проведений у СІЗО, в разі винесення звинувачувального вироку, буде рахуватися як 2 дні ув’язнення.

Нагадаємо, що 25-річний вінничанин, звільнений за "Законом Савченко" скоїв подвійне вбивство.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця