Вінницькі депутати внесли зміни до програми "Муніципальне житло"

Відтепер згідно змін, консультації та прийом документів буде здійснюватися виключно через вінницькі центри надання адмінпослуг
Depo.
30 вересня 2016 15:19
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 30 вересня, під час засідання сесії Вінницької міської ради депутати затвердили нову редакцію Програму "Муніципальне житло м.Вінниці". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами директора департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Віталія Погосяна, документи на участь у програмі відтепер будуть прийматись у "Прозорому офісі" на Соборній, 59. "На сьогоднішній день в тій редакції, яка проголосована, в центрах адміністративних послуг будуть надаватися консультації і здійснювати прийом документів. Тобто все буде прозоро, людина може звернутися до "Прозорого офісу", отримати консультацію і подати документи. Ми стоворили компанію "Муніципальний фонд управління та фінансування будівництва", її представник буде знаходитися в "Прозорому офісі " збирати документи , надавати консультації і потім передавати до Департаменту економіки та інвестицій, який буде перевіряти правильність поданих документів та заповнених заяв і виносити на процедуру жеребкування учасників ", - зазначив Погосян.

Перший час така послуга буде працювати лише у "Прозорому офісі " в холі міської ради, що на Соборній, однак чиновники вже робочі шукають місця для співробітників КП в інших "Прозорих офісах" міста. "Також опрацьовуємо питання, аби надали місце у інших прозорих офісах, але будемо це робити виходячи із напливу людей. Згодом, що 15 днів буде проводитися жеребкування. Після чого буде затвердження рішення виконавчому комітеті , і людина буде визначена учасником програми муніципальне житло ", - наголосив Погосян.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця