Вінницькі депутати пішли на перерву, не розглянувши жодного питання сесії

Депутати "застрягли" на першому питанні сесії - зверненні до керівництва країни з вимогою припинити політичні репресії щодо новітніх політв'язнів

Голова Вінницької обласної ради Анатолій Олійник оголосив півгодинну перерву в сесійному засіданні. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Депутати двічі "завалили" перше питання порядку денного щодо звернення до Президента, голів Парламенту та Уряду з вимогою припинення політичних репресій новітніх політв'язнів. Через це присутні в сесійній залі активісти зчинили галас. Через вигуки "Ганьба" голова облради не зміг продовжити засідання і оголосив перерву.

Вінницькі депутати пішли на перерву, не розглянувши жодного питання сесії - фото 1

Також у зверненні, вимагається притягнути до відповідальності посадовців, які "на догоду Путіну фабрикують справи проти українських патріотів".

Новітніми політв'язнями активісти вважають учасників Революції гідності, волонтерів та атовців, які нині є фігурантами "політичних" справ.

Нагадаємо, що сьогодні, 30 березня, відбувається чергова 6 сесія обласної ради. Для участі в засіданні зареєструвались 72 депутати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця