Вінницькі депутати не хочуть, щоб їх карали за кнопкодавство та лайку

Нова редакція регламенту Вінницької обласної ради, яку нині приймають депутати під час чергового сесійного засідання, не передбачає серйозних санкцій за неетичну поведінку депутатів
Depo.
11 лютого 2016 11:11
ФОТО: depo.ua
Вінницькі депутати не хочуть, щоб їх карали за кнопкодавство та лайку
Вінницькі депутати не хочуть, щоб їх карали за кнопкодавство та лайку

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

"Якщо депутат допускає образливі висловлювання по відношенню до інших депутатів, або здійснює дії, що суперечать правилам депутатської етики, постійна комісія ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності має право прийняти до нього такі міри впливу: попередження, попередження з повідомленням в ЗМІ", - йдеться у новій редакції регламенту облради.

За словами голови комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрія Вигонюка, така міра покарання народних обранців максимально-допустима законом.

Одіозний "опоблоківець" Юрій Яремчук, який особливо не добирає висловлювань в сесійній залі, каже, що його, прописані в новому регламенті санкції, не лякають.

"Нічьо, значить зроблять попередження і два, і три, і чотири... Я не проти", - сказав депутат.  

Разом з тим, депутати хочуть отримати право вилучати людей з сесійної зали, з огляду на їхню поведінку.

"Запрошені особи та особи, які бажають бути присутніми на пленарному засіданні ради, не мають права втручатись в роботу сесії і зобов'язані утримуватись від схвалення чи незгоди. У разі невиконання цих вимог, вони, за пропозицією головуючого на сесії, можуть бути позбавлені права бути присутніми на пленарному засіданні", - йдеться в регламенті.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця