На Вінниччині через містечкові розборки четверо дельфінів можуть не дожити до ранку

Минулої ночі в спорткомплексі санаторію "Поділля", де знаходиться єдиний на Вінниччині дельфінарій, вимкнули електроенергію, через що перестали працювати фільтри для очищення води
На Вінниччині через містечкові розборки четверо дельфінів можуть не дожити до ранку
На Вінниччині через містечкові розборки четверо дельфінів можуть не дожити до ранку

Четверо дельфінів, які живуть в басейні спорткомплексу санаторію "Поділля", що в місті Хмільник у Вінницькій області, може загинути найближчим часом через перебої в електропостачанні. Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомив власник дельфінарію Борис Когут. 

За його словами, минулої ночі у спорткомплексі, де знаходиться басейн з дельфінами, вимкнули світло. Через це перестали працювати фільтри, встановлені в басейні для очищення води. Без роботи цих фільтрів дельфіни можуть загинути. 

"Світло вимкнули о дев'ятій вечора і увімкнули о шостій ранку. Нам пощастило, що в дельфінарії якраз знаходився ветеринар і він вчасно спрацював - дав дельфінам вітаміни, провів необхідні процедури. Щоб привести воду до норми після цього відключення електроенергії, треба два дні. Чергового відключення тварини просто не переживуть", - розповів директор. 

Він переконаний, що керівництво санаторію, де знаходиться дельфінарій, вимкнуло електрику навмисно. Таким чином дельфінарій хочуть "вижити" із санаторію. Термін оренди басейну закінчився ще у липні минулого року. Директор санаторію Анатолій Реп'ях відмовився його продовжувати, посилаючись на те, що морська вода, яку завезли для дельфінів, шкодить комунікаціям. За словами Когута, Реп'ях хоче продати санаторій, а орендар з дельфінами йому просто заважає. 

Однак дельфінарію немає куди переїжджати, в Хмільнику немає іншого басейну, де б він міг розміститися. Таким чином тварини стали заручниками ситуації. 

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня в дельфінарій, який знаходиться в санаторії "Поділля"  не пропустили групу польських дітей з інвалідністю, які приїхали на дельфінотерапію. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця