Вінницькі чиновники вивчать мову жестів

Навчання триватиме 3 місяці. Заняття проводитимуть двічі на тиждень для 12-ти працівників вінницьких Прозорих офісів
Depo.
17 червня 2016 10:55
ФОТО: depo.ua
Вінницькі чиновники вивчать мову жестів
Вінницькі чиновники вивчать мову жестів

Громадська організація "Гармонія" спільно з Вінницьким соціально-економічним інститутом університету "Україна" розпочала серію навчань азам жестової мови для працівників департаменту соціальної політики, департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради та департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА. Про це повідомляє Вінниця з посиланням на "Інформаційну Вінниччину".

Ідея навчити працівників прозорих офісів та департаментів жестовій мові виникла 25 вересня минулого року під час проведення Дня доступності, в якому взяли участь більше 50 глухонімих студентів вінницького інституту університету "Україна".

Однак у Вінницькій міській раді, як і у Вінницькій облдержадміністрації, не знайшлося коштів, щоб навчати працівників мові жестів. Тож втілити ідею в життя взялася громадська організація "Гармонія", яка написала проект і виграла грант Міжнародного фонду "Відродження". Назва проекту - "Включення людей з інвалідністю у процеси реформ", загальна його вартість складає 215 тис. грн. З цих грошей 23 тис. грн. направлено на навчання працівників прозорих офісів та департаментів мові жестів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця