Вінницькі боксери перемогли у юнацькому чемпіонаті України

Вінничани здобули два “золота”, “срібло” і “бронзу”

Вінницькі боксери перемогли у юнацькому…

З 25 по 31 травня в Ужгороді проходив чемпіонат України з боксу серед юнаків 13 - 14 років, повідомляє коресподент Вінниця.depo.ua. Стартували понад 250 боксерів з більш ніж 20-ти регіонів України.

В активі вінничан - чотири нагороди різного гатунку. Максим Власюк став чемпіоном у ваговій категорії до 45 кг, його досягнення повторив Єгор Пшеничний (40 кг). Олексій Сайда (76 кг) здобув срібну нагороду, а Володимир Кушнір (68 кг) виявився бронзовим призером.

"Минулого року на цьому змаганні вінничани здобули лише одну нагороду. А зараз істотно покращили свої результати", - прокоментував тренер з боксу Вінницького обласного управління з фізичного виховання та спорту Олександр Вацек.

14-річний Олексій Сайда на чемпіонаті України провів три бої. В першому здолав херсонця з рахунком 2:1, в другому переміг кіровоградця одноголосним рішенням суддів. В фіналі Олексій зійшовся з Русланом Шаповалом (Запоріжжя), який вже два роки поспіль виграє чемпіонати України.

"Щоб зараз його здолати, забракло досвіду. Але ця срібна нагорода - найбільше досягнення в моїй кар'єрі. Зупинятися не збираюся, мрію про олімпійське "золото". Для цього щоденно тренуюся і виконую всі поради одразу чотирьох наставників", сказав Олексій Сайда.