Вінницькі автомобілісти хочуть легалізувати свої підпільні перегони

До кінця збору підписів під петицією залишилося 10 днів, а петиція вже набрала більше половини необхідних голосів 

Вінничанин Ігор Редько зареєстрував звернення до міської ради з пропозицією створити у Вінниці спеціальні місця для любительських змагань автомобілістів та мотоциклістів, передає Depo.Вінниця.

"У ЗМІ, підконтрольних міській раді, все частіше з’являється інформація щодо нелегальних перегонів та дріфтингу. Демонструються матеріали з камер відеоспостереження, а глядачам виставляють учасників, як мажорів, хуліганів і дебоширів. Цей сценарій відбувається з сезону в сезон і проблема не вирішується, а лише знаходиться тимчасовий "відбувайло" для громадськості. Якщо ж адекватно проаналізувати ситуацію, то навіть з представленого відео можна зрозуміти, що нелегальні перегони не такі вже і неорганізовані, як нас намагаються переконати", - пише автор.

Під час таких заходів є і інструктажі, і таблиці учасників, і підвіз води, організація об'їзду, крім того обираються рівні, не завантажені транспортом і добре освітленні ділянки. А якщо переглянути статистику аварійності, то на таких заходах вона нижче ніж на "офіційних і начебто безпечних" змаганнях, стверджує автор.

“Оскільки ми не є якимись кримінальними елементами чи покидьками суспільства і не розмежовуємо себе з громадою міста, сплачуємо податки, дотримуємося законів, часто останні кошти витрачаємо на свої транспортні засоби та пальне і між іншим є виборцями, ми готові до діалогу з владою міста без посередників. Робоча група з 6-7 осіб може представляти інтереси 90% учасників та глядачів нелегальних змагань, які начебто так заважають місту”. – йдеться у зверненні.

Для вирішення проблеми автомобілісти пропонують легалізувати такі змагання.

“Пропонуємо: збудувати, або відвести існуючий паркінг в зоні міста для зборів, спілкування і проведення любительських змагань для автомобілістів та мотоциклістів міста. Територія має бути не проїзна, з нічним освітленням, хорошим асфальтобетонним покриттям у вигляді кола, або квадрату не менше як 150 метрів у діаметрі і у межах міста. Доступ до майданчику має бути безоплатний та цілодобовий для усіх бажаючих. Про власну безпеку готові подбати самі. 
Існуюча ж модель яку нам нав'язують, є бізнес моделлю і відстоює лише інтереси організаторів змагань», – йдеться у петиції.

До кінця збору підписів залишилося 10 днів, а вже є 190 підписи за 350 необхідних для розгляду.

Нагадаємо, у міській раді дали офіційну відповідь на петицію з проханням про тролейбус до Стрижавки.

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #петиція