Вінницькі атовці відкрили кінотеатр

Підприємливі бійці вирішили запустити власну справу
Depo.
5 січня 2016 09:50
ФОТО: depo.ua
Вінницькі атовці відкрили кінотеатр
Вінницькі атовці відкрили кінотеатр

Бійці АТО відкрили у мікрорайоні "Поділля" новий міні-кінотеатр "Cinema Club", який розраховано на 15 місць. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на газету "Місто".

Ідея створення закладу належить бійцю 25 батальйону "Київська Русь" Дмитру Ключеву, який разом із своїми бойовими побратимами вирішив таким чином зайняти себе після звільнення з лав армії.

"Дуже довго міркував, що почати: від тиру до комп'ютерного салону. А потім спало на думку таке: кінотеатри відкриваються приблизно один на 50 тисяч населення міста, отже, якщо рахувати, що у Вінниці 300 тисяч людей, то має бути шість таких закладів, як мінімум. А у нас один міні-кінотеатр. Ось і вирішив над цим питанням працювати. Зрештою, краще робити щось самому, аніж ходити із протягнутою рукою по можновладцях", - каже Дмитро.

За його словами, у планах відкриття ще одної зали на 8-10 місць. Її можна буде замовляти для проведення презентацій, фуршетів тощо. А своєрідною фішкою кінотеатру буде особливий стиль.

"У планах створити атмосферу із комп'ютерної гри "Fallout". Лише одна кав'ярня у такому стилі є у світі. Ми пофарбуємо у сіро-блакитний колір стіни, намалюємо на них шви, заклепки… Усе виглядатиме так, наче ви заходите у сховище. Так само буде обладнана кав'ярня і зала для тих, хто чекає сеансу", - каже атовець.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця