ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницькі активісти шукають корупціонерів, щоб здати їх в поліцію

Громадські організації перевірять навіть чи збігається інформація, зазачена в деклараціях представників влади, з їхним стилем життя
Depo.
6 червня 2016 17:39
ФОТО: depo.ua

В рамках національної антикорупційної кампанії "Під контролем", вінницькі громадські активісти знайшли інформацію про місцевих чиновників та депутатів, яка, на їх переконання, містить ознаки корупції. Про це кореспонденту Depo.Вінниця повідомила громадська активістка Юлія Грига. 

За словами громадської активістки, у Вінниці "під контроль" потрапили міська, обласна ради, а також облдержадміністрація. Першочергово активісти проаналізують інформацію у сфері ЖКГ, держзакупівель та "партійних" призначень. Також вони перевірять декларації і стиль життя чиновників та депутатів. Вся інформація з ознаками корупції буде складатись в "кейси" та передаватись до правоохоронних органів. 

"За два тижні у Вінниці вже було зібрано немалий об'єм корупційних кейсів з відкритих джерел. Та головним завданням для себе ми ставимо передачу фактів зловживань до правоохоронних органів та "належна" оцінка з їхнього боку", - зазначила Юлія Грига.

Вона каже, що всі партійні організації, представлені в місцевих радах, вже попереджені про те, що вони потрапили "під контроль" громадськості. 

Проект "Під контролем" стартував 19 травня. На Вінниччині корупціонерів у владі шукатимуть громадські організації "Центр громадської активності "Результат" і "Філософія Серця".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця