Вінницькі активісти "розвели" депутата на "розписку"

Сергій Смотрич власноруч склав перелік питань, які він, на прохання ГО "Вінницький Автомайдан", збирається підняти на найближчій сесії облради
Depo.
14 серпня 2015 15:25
ФОТО: depo.ua
Вінницькі активісти "розвели" депутата на "розписку"
Вінницькі активісти "розвели" депутата на "розписку"

Депутат Вінницької обласної ради Сергій Смотрич в письмовій формі зобов'язався винести на розгляд сесії питання щодо безкоштовного використання приміщення однією з місцевих громадських організацій. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на допис у "Фейсбуці" громадського активіста Анатолія Банаха.

Вінницькі активісти "розвели" депутата на "розписку" - фото 1

Депутат Смотрич внесе "з руки" на розгляд сесії  питання щодо надання ГО "Автомайдан Вінниччини" в безкоштовну оренду-користування приміщення, що знаходиться в адміністративній будівлі в центрі Вінниці. Також депутат запропонує своїм колегам погасити борги вінницьких автомайданівців за використання цього приміщення до теперішнього часу.

В коментарях місцеві громадські активісти почали обурюватись такій вибірковості, мовляв на Вінниччині близько шести сотень громадських організацій, а такі пільги вимагає лише "Автомайдан". На що його координаторка Таїса Гайда пояснила:

"Я розумію ваше обурення. І напевно логічне запитання, чим же Автомайдан кращий за інших. Та нічим. Просто кімната 315 протягом року використовувалась і буде використовуватись, як центр гуманітарної допомоги. Це місце, де постійно приходять переселенці за речами, за продуктами, де постійно фасуються борщі на фронт, куди за допомогою приходять військовослужбовці...", - написала вона.

Крім того, депутат Смотрич вважає, що обласна рада має невідкладно розглянути питання щодо доступу в приміщення самоврядного органу і внести відповідні зміни в регламент. Це пункт він також вніс до своєї "розписки".

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.