ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

55 рейдів по "забігайлівкам" показали, що у Вінниці неповнолітнім продають алкоголь

Правоохоронці так і не перевірили факт продажу групою неповнолітніх у мікрорайоні Тяжилів наркотичних речовин
Depo.
23 червня 2015 09:05
ФОТО: depo.ua
55 рейдів по "забігайлівкам" показали, що у Вінниці неповнолітнім продають алкоголь
55 рейдів по "забігайлівкам" показали, що у Вінниці неповнолітнім продають алкоголь

Члени ГО "Студентська свобода" та ГО "Моноліт" повели рейд у мікрорайоні Тяжилів. Повідомляє Вінниця.depo.ua. За заявами місцевих мешканців перевірили кафе "Квартал". Підтвердити факт продажу на розлив сурогатного алкоголю не вдалось, але продавчиня таки відпустила неповнолітньому пиво. Поки активісти фіксували продаж пива 16-річному хлопцю, на них накинувся чоловік, який представився міліціонером.

Активісти викликали міліцію, яка їхала хвилин 40. За цей час активісти слухали погрози та мати. Усе зняли на відео та виклали у ютуб.

Далі активісти і журналісти вирушили на прийом до начальника управління МВС України у Вінницькій області Ігоря Моренця. У свій приймальний день головного міліціонера на місці не було. Сказали, що в нього відпустка, а його заступник - на лікарняному. До активістів вийшов заступник начальника управління МВС України у Вінницькій області, начальник міліції громадської безпеки Роман Мушак. Він запевнив, що все буде "дуже добре".

Андрій Вигонюк розповів Роману Мушаку, що й досі не має відповідді на звернення мешканки мікрорайону Тяжилів, яка передала дільничому докази того, що у мікрорайоні Тяжилів група малолітніх продає різні наркотичні речовини. Начальник пообіцяв провести службове розслідування.
Під час зустрічі громадські активісти домовилися про співпрацю з правоохоронними органами, яка полягає у спільних рейдах кафе.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua.