ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницьке мистецтво переїжджає в нове приміщення

Школа мистецтв "Вишенька" планує відкрити у новому приміщенні театральний відділ та нові напрямки у відділенні хореографії
Depo.
24 липня 2015 19:10
ФОТО: depo.ua
Вінницьке мистецтво переїжджає в нове приміщення
Вінницьке мистецтво переїжджає в нове приміщення

Новий навчальний рік школа мистецтв "Вишенька" розпочне у новому приміщенні поблизу спортивного комплексу "Маяк", повідомляє Вінниця.depo.ua з посиланням на прес-службу міської ради.

Міська влада Вінниці обіцяє, що роботи з реконструкції нового приміщення для школи будуть завершені до середини серпня. Загальна площа території, де розміститься школа - 1,3 тис. м2. Наразі готовність виконання робіт складає 92%.

Вінницьке мистецтво переїжджає в нове приміщення - фото 1

У школі мистецтв наразі діють три основних напрямки навчання: музичний, хореографічний та художній. Окрім того, існують інші відділи, відділення, гуртки та класи різного спрямування. Школу відвідує понад 700 учнів. В минулому навчальному році 128 учнів школи стали переможцями 20-ти конкурсів та фестивалів різних рівнів.

У новому приміщенні планують розмістити музичне, художнє відділення та адміністративно-технічні приміщення. В планах закладу відкрити театральний відділ. 

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua