Вінницька збірна зі спортивного орієнтування виборола на чемпіонаті України 14 медалей

Дехто зі спортсменів отримав по три медалі

Збірна команда Вінницької області, у складі якої було 12 спортсменів, здобула на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування 14 медалей. Про це повідомляє  Про це повідомля Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької обласної державної адміністрації

"Збірну команду Вінницької області складали 12 спортсменів та тренер. Переважна більшість обласної - вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2. В особистому заліку спортсмени показали такі результати:

Золоті медалі (1 місце):
Глоабе Єва – на короткій і довгій дистанціях серед дівчат вікової категорії Ж14 (дві золотих);
Жуковський Владислав - на середній і довгій дистанціях серед юнаків Ч12(дві золотих);
Жуковський Артем - на середній дистанції серед юнаків Ч14.

Срібні нагороди (2 місце):
Дзема Катерина – на середній і довгій дистанціях серед жінок Ж21 (дві срібні нагороди);
Денесюк Юлія - на короткій дистанції серед дівчат Ж14;
Ільюк Марія - на середній дистанції серед дівчат Ж14;
Качанівська Маргарита - на короткій дистанції серед дівчат Ж12;
Жуковський Владислав - на короткій дистанції серед юнаків Ч12;
Жуковський Артем - на короткій дистанції серед юнаків Ч14.

Бронзові нагороди (3 місце):
Дзема Катерина – на короткій дистанції серед жінок Ж21;
Ільюк Марія – на короткій дистанції серед дівчат Ж14.
Зазначимо що змагання відбувалися З 4 по 8 січня на околицях міста Олешки в Херсонській області. Серед учасників - 242 спортсмени з 14 регіонів України.

Нагадаємо, у вінницького футбольного клубу "Нива" з‘явились нові власники.