ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницька волонтерка Вотчер нагодувала Моргунова та Філатова "АТОшним" борщем

Волонтери, які годують та одягають українських бійців, відкрили Центр підтримки учасників АТО та їхніх сімей
Depo.
26 травня 2016 11:41
ФОТО: depo.ua
Вінницька волонтерка Вотчер нагодувала Моргунова та Філатова "АТОшним" борщем
Вінницька волонтерка Вотчер нагодувала Моргунова та Філатова "АТОшним" борщем

Сьогодні, 26 травня, у Вінниці за адресою Єрусалимка, 8 волонтерська організація "Мольфар" відкрила Центр підтримки учасників АТО та їхніх сімей. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Координуватиме роботу нового Центру відома вінницька волонтерка Юлія Вотчер. За її словами, тут АТОвці зможуть отримати різні консультації та допомогу, в тому числі, й в оформленні документів. На базі Центру працюватимуть юристи, психологи, а також вже відома кухня "Мольфар", яка системно відправляє бійцям на Схід домашню їжу.

Вінницька волонтерка Вотчер нагодувала Моргунова та Філатова "АТОшним" борщем - фото 1

"Тут діятиме п'ять програм, які допомагатимуть тим, хто на фронті і тим, хто повернувся. А ще - тут є люди, які допомагають тим, хто чекає і тим, хто не дочекався...", - сказала Юлія Вотчер.

Довідкову службу в Центрі підтримки учасників АТО та їхніх сімей символічно назвали "Око мольфара", також тут працюватиме "Скриня мольфара", з якої бійці отримуватимуть необхідну амуніцію.

Центр розмістився в приміщенні, яке раніше займала комунальна телестудія "Віта". Вінницька мерія зробила в напівпідвальному приміщенні ремонт і віддала в оренду волонтерам. Також, за словами Вотчер, до створення Центру матеріально долучились і меценати.

Привітати волонтерів з відкриттям Центру приїхали міські голови Вінниці та Дніпра - Сергій Моргунов та Борис Філатов. Вони подивились, як розмістився новий Центр, поспілкувались з АТОвцями та волонтерами, а також скуштували фірмовий "мольфарівський" "Кумасін борщ " та "Пиріжечки від Раєчки".

За словами мера Дніпра Бориса Філатова, волонтерський рух в Україні - це велика сила, відтак, коли ця сила об'єднується та спільно працює - вона нездоланна. 

"Я дуже радий, що мені вдалось бути присутнім на відкритті такого важливого проекту в Вінниці. Я - людина практична і хочу попросити волонтерів бути разом. Дніпро – місто сильного волонтерсього руху. Мені боляче бачити коли волонтери не можуть знайти взаєморозуміння, конкурують. Мені дуже хочеться, щоб у Вінниці була "точка кристалізації", і всі волонтери діяли, як єиний кулак", - сказав Філатов.

Вінницька волонтерка Вотчер нагодувала Моргунова та Філатова "АТОшним" борщем - фото 2

Вінницька волонтерка Вотчер нагодувала Моргунова та Філатова "АТОшним" борщем - фото 3

Вінницька волонтерка Вотчер нагодувала Моргунова та Філатова "АТОшним" борщем - фото 4