"Чим ближче до Верховної ради, тим краще одягнуті бійці", - волонтерка Юлія Вотчер

Юлія Вотчер показала наскільки неякісним є спецодяг Нацгвардійців на передовій, який пошили на одній з українських фабрик
Depo.
9 березня 2016 18:38
ФОТО: depo.ua
"Чим ближче до Верховної ради, тим краще одягнуті бійці", - волонтерка Юлія Вотчер
"Чим ближче до Верховної ради, тим краще одягнуті бійці", - волонтерка Юлія Вотчер

Волонтерка Юлія Вотчер виклала на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук" світлини з військовою формою, яка, за її словами, пошита дуже неякісно, передає Depo.Вінниця

Вотчер різко розкритикувала і зовнішній вигляд форми, і якість тканини та пошиття.

"Те, що наші "умільці" наваяють, - ні собі, ні людям. Мають дві руки, обидві ліві і ростуть, соромно промовити звідки. Маю побажання для них: а щоб ви, виробники, мусили носити вашими руками зроблений одяг", - написала волонтерка.

За її словами, форма, в якій зараз ходять бійці на передовій, не витримує жодної критики.  

"У цій формі недоліків - не перерахувати. По-перше, тканину, мабуть, підмінено, бо за три тижні вона вся стерта і у вузликах. По-друге, незрозуміло, як її шили. На зовнішній стороні ліктя мають бути прокладки, щоб рукав не проривався. Так вони вшиті всередині. Кишені пришиті так, що зручніше дістати щось з кишені сусіда, ніж зі своєї", - каже Юлія Вотчер. 

За словами активістки, чим ближче до передової, тим бійці одягнуті гірше. Також не "на висоті" у них харчування та оснащення. 

"А от чим ближче до Верховної ради, тим краще все вище перераховане", - стверджує волонтерка. 

Вотчер розповіла, що у владних кабінетах її запевняють, нібито для бійців всього вдосталь.

"Полковники мені розповідають, шо склади "тріщать" від всього необхідного. Але десь на якомусь етапі заявки губляться, невідпрацьована логістика", - каже волонтерка. 

Вона запевнила, що наступного разу свій шлях на передову починатиме не з поїздки напряму до бійців, а з Міністерства - вимагатиме документи на забезпечення захисників. Потім має намір розпитати бійців що до них доходить, а що - ні і таким чином з'ясувати, де ж у ланцюжку забезпечення стався збій. 

Нагадаємо, днями під керівництвом Юлії Вотчер, яка очолює громадську організацію "Мольфар", волонтери відправили на передову шість тисяч вареників, маскувальні сітки та смаколики.

Вінницька волонтерка розкритикувала одяг бійців на передовій  - фото 1

Вінницька волонтерка розкритикувала одяг бійців на передовій  - фото 2

Вінницька волонтерка розкритикувала одяг бійців на передовій  - фото 3

Вінницька волонтерка розкритикувала одяг бійців на передовій  - фото 4