ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницька райрада проти скорочення педагогів

Відповідне звернення до народних обранців підтримали педагоги та депутати Вінницького району
Depo.
12 квітня 2016 09:48
ФОТО: depo.ua
Вінницька райрада проти скорочення педагогів
Вінницька райрада проти скорочення педагогів

В п'ятницю, 8 квітня, депутати Вінницької районної ради на позачерговій сесії підтримали звернення Вінницької районної організації профспілки працівників освіти з приводу масового скорочення працівників освіти, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької районної ради.

В минулому році Верховна рада прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", згідно з яким передбачається скорочення освітян на 10% та скорочення кількості шкіл на 5% протягом року. А з 1 вересня 2016 року планується припинити фінансування за рахунок освітньої субвенції загальноосвітніх навчальних закладів (крім закладів початкової школи), кількість учнів у яких становить менше 25 осіб.

Такі зміни у законодавстві, на думку депутатів райради, негативно вплине на діяльність закладів освіти і призведе до порушення санітарних норм, теплового режиму, якості харчування, погіршення стану здоров’я учнів та якості навчання.

Відтак депутати районної ради направили звернення, в якому просять нардепів внести зміни до законодавства і виключити пункти щодо скорочення персоналу та закриття шкіл.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця