Вінницька районна лікарня перейшла у власність міста
Міська влада планує зміцнити матеріально-технічно базу закладу і надати медикам такі ж гарантії, як і працівникам інших міських медичних закладів
- Вінниця
-
26 лютого 2021 12:44

Сьогодні, 26 лютого, депутати Вінницької міської ради ухвалили рішення про прийняття Вінницької центральної районної клінічної лікарні у власність міської громади. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.
Відтепер заклад матиме нову офіційну назву – комунальне некомерційне підприємство "Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня ВМР".
Колектив лікарні і деякі жителі громад Вінницького району виходили на мітинги протесту проти передачі лікарні на баланс міста, але Законом України №1009-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій" передбачається, що всі заклади освітньої, культурної, соціальної та медичної сфери, які були у спільній власності територіальних громад району, зокрема, у власності Вінницької районної ради, мають перейти у власність тих громад, на території яких вони розташовані.
Міська влада планує зміцнити матеріально-технічно базу закладу і надати медикам такі ж гарантії, як і працівникам інших міських медичних закладів. При цьому жителі Вінницького району, як і раніше зможуть отримувати в цій лікарні медичну допомогу.
З березня у цій лікарні медичні працівники, які надають допомогу хворим з COVID-19, отримуватимуть муніципальні надбавки до зарплати з міського бюджету. Лікарі, які безпосередньо працюють у стаціонарах із хворими на COVID-19, отримають доплату у розмірі 15 тисяч гривень, медичні сестри – 10 тисяч гривень, молодший медичний персонал – 8 тисяч гривень.
"Ми виділяємо майже 8 млн грн на підтримку цього закладу. Ці кошти в основному підуть на засоби індивідуального захисту, ліки для пацієнтів та закупівлю необхідного обладнання. І зокрема перебачено майже 2 млн грн на муніципальну надбавку вже на березень місяць медичному персоналу лікарні, який працює з ковідними пацієнтами", – повідомив секретар міської ради Павло Яблонський.
У власність громади міста перйшов і Вінницький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги.
Нагадаємо, працівники районної лікарні побоювалися залишитися без роботи.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:42У місті на Вінниччині зареєстровано спалах сальмонельозу
- 20:16Як відкрити точку з продажу шаурми в Україні і не прогоріти Актуально
- 22:00 У Вінниці відбувся фестиваль польової кухні імені Тараса Сича (ФОТОРЕПОРТАЖ) ФОТО
- 15:33Продавав довідки про інвалідність за $4 000: Вінничанину повідомили про підозру ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в липні
- 10:35Як зробити вихідний дзвінок ефективним: поради для бізнесу Актуально
- 21:39Летальне зіткнення: На Вінниччині в ДТП горіли дві вантажівки та бус ФОТО
- 09:20"УЗ" призначає нові поїзди з Одеси (ГРАФІК)
- 11:26На Вінниччині підліток отримав сильне ураження струмом на даху вантажного вагона ФОТО
- 12:01У ГУР назвали кількість ракет та дронів, які назбирала росія
- 20:10 Українцям дозволили множинне громадянство, але є "вето"
- 10:36Планували форсувати Дністер: На Вінниччині прикордонники затримали двох чоловіків, що мали намір втекти вплав до Молдови
- 11:40Міноборони анонсувало штрафи за порушення військового обліку в "Резерв+"
- 10:03"УЗ" призначила нові поїзди на літо (СПИСОК)
- 23:25 Українці проти територіальних поступок рф, - опитування
- 21:40Заява глави Пентагону: США зменшать військову підтримку України
- 16:09Настільні ігри для всіх: чим зайнятися вдома без гаджетів Актуально
- 21:40По 15 років проведуть за гратами блогер Анатолій Шарій та ексочільник поліції Вінниччини Антон Шевцов за держзраду
- 20:33Працювали на 9 областей: Викрили наркоторгівців, які щомісячно заробляло близько 5 млн грн ФОТО Відео