Вагітна вінничанка випадково проштрикнула живіт голкою: Врятувати дитину не вдалось

Жінка звинувачує у трагедії медиків, а медики - жінку
Depo.
1 грудня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua
Вагітна вінничанка випадково проштрикнула живіт голкою: Врятувати дитину не вдалось
Вагітна вінничанка випадково проштрикнула живіт голкою: Врятувати дитину не вдалось

В одному з пологових будинків Вінниччини вагітна жінка випадково проштрикнула живіт шприцом. Її новонароджена дитина померла на третій день після екстренних пологів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на ТСН.

На 38-му тижні вагітності Ольгу поклали в пологовий будинок, хоч почувалася вона непогано. Через певний час жінка почала скаржитися на болі в животі, але  перейм не було. Для стимулювання пологів медики звеліли породіллі приготували для ліки.

"Коли вона розводила цю таблетку, вона її не мала розводити сама. Їй мали це все дати. Вона розводила, і якимось чином випав в неї шприц і проколов живіт", - розповів чоловік Ольги Сергій Філюк.

У жінки почалися нестерпні болі, однак була ніч і медики сказали, що треба чекати до ранку. Чоловік уночі приїхав і розбудив чергового лікаря.

"Прибігла акушерка, почала слухати дитину, каже, я не чую дитину, я не чую дитину. Пройшла два-три кроки і непритомніє. Я кажу до акушерки: ваша колега недієздатна, викликайте інших лікарів", - розповідає Філюк.

Під ранок з'ясувалося, що дитина в утробі матері задихається, а в самої жінки відкрилася внутрішня кровотеча. Лікарі проавели кесарів розтин.

"Народилася у стані асфіксії. Проводилися реанімаційні заходи. Одразу в операційній дитина була переведена на штучну вентиляцію легенів", - розповів завідувач пологового відділення Вінницької районної лікарні Юрій Коцулівський.

Малюк помер у реанімації через три дні. Його маму Ольгу Даценко ледве врятували.

У смерті дитини медики звинувачують породіллю. "Це факт самоушкодження вагітної жінки – шприцом. Як це сталося – проводиться службове розслідування", - каже заступник головного лікаря Тетяна Катілова.

Батьки померлої дитини звернулися в поліцію і збираються судитися з медиками. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах