Вінницька поліція охорони похвалилася двома новими "Нивами" і чотирма "Део Сенсами"

Автомобілі придбані за рахунок власних надходжень поліції
Depo.
25 листопада 2016 11:51
ФОТО: depo.ua
Вінницька поліція охорони похвалилася двома новими "Нивами" і чотирма "Део Сенсами"
Вінницька поліція охорони похвалилася двома новими "Нивами" і чотирма "Део Сенсами"

Учора, 24 листопада, у Вінниці управлінню поліції охорони вручили ключі від шести нових автомобілів, придбаних за рахунок власних надходжень управління поліції у Вінницькій області. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на 20 хвилин.

Поліція придбала дві "Ниви" та чотири "Део Сенс". Начальник департаменту поліції охорони Сергій Будник наголосив, що бюджетні кошти на це не використовувалися.

"Зараз на балансі української поліції приблизно 2000 автомобілів. Кожен "Део Сенс"(а по вигляду — формений "Ланос") коштує 149 тисяч гривень, а "Нива" — 230 тисяч", – сказав Будник.

"Два автомобілі "Нива" будуть забезпечувати охорону об’єктів "Укртрансгазу". Вони дадуть нам можливість забезпечити охорону магістральних газопроводів, які прокладені у важкодоступних місцях. В Ладижин та в Жмеринку плануємо два "Сенси" відіслати, а два автомобілі — в центр технічної охорони", - додав начальник управління поліції охорони у Вінницькій області. Сергій Голодюк.

Вінницька поліція охорони похвалилася двома новими "Нивами" і чотирма "Део Сенсами" - фото 1Вінницька поліція охорони похвалилася двома новими "Нивами" і чотирма "Део Сенсами" - фото 2Вінницька поліція охорони похвалилася двома новими "Нивами" і чотирма "Део Сенсами" - фото 3Вінницька поліція охорони похвалилася двома новими "Нивами" і чотирма "Део Сенсами" - фото 4

Читайте також: Вінницькі копи патрулюватимуть місто на велосипедах

Більше новин Вінниці та області читайте на