ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницька поліція не поспішає шукати винних у загибелі 17 червонокнижних зубрів

Вже 5 місяців обласна поліція веде досудове розслідування, проводить слічі та процесуальні дії
Depo.
29 червня 2016 16:49
ФОТО: depo.ua
Вінницька поліція не поспішає шукати винних у загибелі 17 червонокнижних зубрів
Вінницька поліція не поспішає шукати винних у загибелі 17 червонокнижних зубрів

У кримінальному провадженні, яке відкрито за фактом загибелі 17 зубрів на ставку поблизу села Трибухи Літинського району, що на Вінниччині, вже майже 5 місяців триває досудове розслідування: проводяться слідчі і процесуальні дії. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на відповідь обласного управління Нацполіції на запит еколога, координатора проектів Всесвітнього фонду дикої природи (World Wide Fund for Nature) в Україні Андрія Плиги.

За словами еколога, поліця спеціально "затягує" справу, щоб потім "втиху закрити її за браком доказів".

"Ладно, одна справа якби мова йшла про організацію налагодженого бізнесу по добутку і збуту м'яса тих зубрів, припустимо, тоді потрібно було б час щоб розібратися в обставинах. Тут же селяни по п'яні загнали зубрів на ставок і добили кількох на м'ясо, яке знайшли майже одразу, і за півроку поліція так і не закінчила розслідування? Цікаво, які тут ще можуть бути процесуальні та розшукові дії?", - пише Плига. 

За його словами, екологічна інспекція нарахувала понад 2 мільйона грн збитків від загибелі червонокнихних тварин і направила матеріали до Головного управління Нацполіції Вінницької області. Саме поліцейські мають встановити винних в загибелі зубрів.

Вінницька поліція не поспішає шукати винних у загибелі 17 червонокнижних зубрів - фото 1

Нагадаємо, що на початку року на Вінничині 17 зубрів - ледь не десята частина усієї чисельності зубрів України - провалились під кригу і потонули.

Двоє жителів с.Трибухи стали головними підозрюваними у справі щодо загибелі червонокнижних тварин. Як з'ясували правоохоронці, чоловіки першими знайшли туші загиблих зубрів та забрали їх додому "на м'ясо".