Вінницька облрада вважає, що начальника поліції Шевцова перевіряти не треба

Під час сесії обласної ради депутати не підтримали звернення активістки Таїси Гайди щодо перевірки Антона Шевцова
Depo.
26 лютого 2016 15:49
ФОТО: depo.ua
Вінницька облрада вважає, що начальника поліції Шевцова перевіряти не треба
Вінницька облрада вважає, що начальника поліції Шевцова перевіряти не треба

Сьогодні, 26 лютого, під час пленарного засідання позачергової сесії обласної ради активістка Таїса Гайда попросила депутатів підтримати її звернення до Президента України, Генерального прокурора та керівника СБУ України, а також очільника Національної поліції України щодо проведення спеціальної перевірки Антона Шевцова та відсторонення його від службових обов'язків на період проведення такої перевірки. Про це  повідомляє Depo.Вінниця

У зверненні Гайда висловила занепокоєння тим, що сім'я Шевцова два роки живе в окупованому Криму і може стати заручниками російських спецслужб. А це, відповідно, може вплинути на роботу і позицію самого Шевцова. 

Однак, звернення активістки депутати не підтримали. "За" проголосувало 39 депутатів облради. Цієї кількості голосів не вистачило для офіційної підтримки звернення представницького органу Вінниччини.

Вінницька облрада вважає, що начальника поліції Шевцова перевіряти не треба - фото 1

Нагадаємо, кілька днів тому у Вінниці розгорівся скандал через можливі проросійські погляди нового очільника вінницької обласної Нацполіції Антона Шевцова. Активісти знайшли в соцмережвах також сторінки його дружини Олени, з яких вона "лайкала" проросійські групи та вислови. Пізніше Шевцов заявив, що вся ця інформаційна кампанія - замовлена, з метою дискредитувати його. 

Читайте також: Головний поліцейський Вінниці: герой АТО чи сепаратист?

Більше новин Вінниці та області чит