Вінницька облрада ухвалила новий регламент

Депутати обласної ради затвердили нову редакцію регламенту обласної ради
Depo.
11 лютого 2016 12:15
ФОТО: depo.ua
Вінницька облрада ухвалила новий регламент
Вінницька облрада ухвалила новий регламент

Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Протягом двох годин депутати облради вносили правки у спірні питання нової редакції регламенту.

За словами голови комісії з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності Андрія Вигонюка, ключовими змінами до регламенту є встановлення санкцій за кнопкодавство та обмеження кількості присутніх на сесії в рамках кількості місць, які є на балконі сесійної зали.

Хоча голова регламентної комісії минулого скликання Анатолій Ворона свого часу казав журналістам, що минула редакція регламенту включає таку саму норму відповідальності за кнопкодавство, за словами Вигонюка, повідомляти про неетичну поведінку жепутатів в ЗМІ облрада буде вперше в історії. Вигонюк каже, що  жорсткіша міра покарання не передбачена законодавством, відтак найстрашніше що може чекати слугу народу за кнопкодавство - це винесення його "подвигу" на загал.

Щодо обмеження доступу громадськості на сесію в кількості 108 чоловік, депутати пояснили таке рішення дотриманням норм безпеки експлуатації сесійної зали. Мовляв, від більшої кількості громадян, балкон може обвалитись.

Нагадаємо, що нова редакція регламенту Вінницької обласної ради, яку нині приймають депутати під час чергового сесійного засідання, не передбачає серйозних санкцій за неетичну поведінку депутатів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця